+420 737 215 938

  • Dlouholeté zkušenosti v oboru
  • Kompletní stavební práce
  • Zaměření zdarma

 

Stavební práce se zaměřením na půdní vestavby, zateplení budov a dřevostavby.

 

Sádrokarton je nejdokonalejší materiál pro interiéry:

Hledáte moderní a ekonomicky výhodné řešení pro Váš interiér?

Sádrokartonové systémy patří k nejoblíbenějším materiálům ve stavebnictví. Sádrokartony se staly oblíbenou a univerzální stavební technologií s širokými možnostmi využití. Základní prvek tvoří sádrokartonová deska vyrobená z chemicky upraveného sádrového jádra, která je opláštěná speciálním kartonem. Sádra je ekologicky i biologicky dokonalý stavební materiál. Přispívá k tepelné pohodě člověka, zlepšuje zvukovou izolaci prostoru, řeší protipožární ochranu staveb a reguluje vlhkost vzduchu. Desky ze sádrokartonu se používají u nové výstavby i při rekonstrukcích, opravách bytů, rodinných domů atd.

 

Zateplení střech a podkroví:

Neuniká Vám teplo zbytečně?

Důležitou součástí zateplení domu je také zateplení střechy. Teplý vzduch uvnitř domu stoupá vzhůru a bez vhodného zateplení střechy zbytečně uniká. K zateplení šikmých střech je vhodným materiálem skelná nebo minerální vata. Pro zateplení podkroví lze použít k tomu určené sádrokartonové desky.

Při zateplení podkroví hraje významnou roli i správný výběr střešních oken, neboť okny uniká až 50% tepla. Pro podkroví doporučujeme okna s vícekomorovým systémem a termoizolačním sklem s tepelně-izolačními vlastnostmi. Vhodný výběr oken minimalizuje tepelné úniky z podkroví, kde často dochází k zbytečným tepelným ztrátám